FEFA Tarım Ürünleri İthalat ve ihracat A.Ş

Birliktelik bilinciyle hareket eden firmamız, tecrübeli teknik kadrosu, güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ile kaliteyi birleştirerek, zamanında, ilkelerinden ödün vermeden, ülke ve dünya standartlarına uygun olarak sebze ve meyvenin başkenti Gazipaşa / ANTALYA’da hizmet vermekteyiz.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olan müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalarımıza sürekli devam ediyoruz. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimizin her noktada sorunlarını gidermek ve sizlere destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz. İhtiyaçları iyi gözlemliyor, ihtiyaca ve amaca uygun ürünleri üretmeye özen gösteriyor ve daima doğru bir üretim yapmak için çalışıyoruz.

Firmamızın temel değerleri; yenilikçi, planlı, odaklanmış, milli, paylaşımcı ve sürdürülebilir olmaktır. Bunun için portföyümüzü sürekli zenginleştiriyor; avokado, muz, köy domatesi, pembe domates, salatalık, dikenli satalık, fasulye, patlıcan çeşitleri ve ilçemizde yetişen hertürlü yaş meyve sebze ile ithalat ve ihracat hizmetini titizlikle sürdürüyor, ülke tarımına ve Türk çiftçisine katkıda bulunuyoruz.

FEFA Tarım Ürünleri İthalat ve ihracat A.Ş olarak altyapımızı her zaman daha da genişletmekte, kuru yük ve yaş meyve sebze nakliyesi ile 2 tır, 1 kırıkayak kamyon ile sizlere hızlı şekilde hizmet vermek için araç filomuzu daima güçlendirmekteyiz.

FEFA Tarım Ürünleri İthalat ve ihracat A.Ş, tarım sektöründe uzun yılların verdiği deneyim, tecrübe ve kalite ile sektöründeki öncü firmalar arasına girmiştir.

1988 yılından bugüne İsmet YILDIZ önderliğinde nakliye sektöründe Gazipaşa toptancı halinde çalışmakta, 2010 yılından bu yana ise sebze meyve komisyonculuğu faaliyetlerini Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa toptancı hali no:82’de sürdürmekteyiz.